[ Webhosting profitux.cz ]

Renovace S11 - Renovace

Tyto díly jsou vyleštěné nástavcem na vrtačku a jelikož byl chrom velice zachovalý tak se leštěním chrom obnovil a vypadá jako nový
Tyto díly jsou vyleštěné nástavcem na vrtačku a jelikož byl chrom velice zachovalý tak se leštěním chrom obnovil a vypadá jako nový.
Tyto díly jsou vyleštěné nástavcem na vrtačku a jelikož byl chrom velice zachovalý tak se leštěním chrom obnovil a vypadá jako nový. Řidítka jsou také pouze vyleštěná a vypadají nádherně. Světlo jsem si nechal nachromovat, jinak ostatní díly jsou vyleštěné. Rozetu jsem přestříkal stříbřenkou. Tohle je nový výfuk na S11 z nové výroby. Má bohužel i malé vady na kráse. A tady je sedlo. Je moc pěkné, opravdu se povedlo. Vypadá to dobře. Opět ukázka vyleštěných dílů. Tohle je plech na sedlo. Nahrazuje původní pružiny. Nové ráfky. Šlapky po generálce. Světlo po chromování. Tady je vyleštěný kohoutek, šroubek na kontrolu oleje a šroubek, kterým se vlévá olej do převodovky. Nastříkané věci komaxitovou barvou (to je prášková barva). Je to moc pěkné a má to vysoký lesk, skoro metalízu. Nechal jsem si to dělat u odborníka a je to fakt nádhera.
Spustit prezentaci s prodlevou mezi fotkami:  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 (čas ve vteřinách)


♠ NAHORU